Hakkımızda

   7A Mühendislik ve Otogaz Dönüşüm Sistemleri Ltd. Şti. ismi ile 18 yıldır otogaz dönüşümü hizmeti veren firmamız tasarruflu ve mutlu müşteri kervanına yenilerini katmak amacıyla Solar Enerji, Güneşten Elektrik Üretme ve Rüzgardan Elektrik Üretme hizmetlerini vermeye başlamıştır. Sonsuz bir enerji kaynağı olan güneş ve rüzgarın ürettiği enerjiyi tasarrufa dönüştüren bu sistemler sayesinde elektrik faturalarından kurtulacak ve fazla üretilen elektriği devlete satarak ek gelir elde edeceksiniz.
   7A Solar Enerji müşteri memnuniyetinin ve özellikle sistem güvencesinin farkında olması ile birlikte başlangıç aşamasından , anahtar teslimine kadar tüm güvenlik testlerinden geçirilmiş olan siz ve aileniz için en güvenli malzeme ve konusunda deneyimli Personel ile hizmet vermektedir. 
   7ASolar Enerji olarak hedefimiz, sektördeki talep ve beklentileri , tecrübe ve konuya uzman bakışımızla , objektif biçimde değerlendirerek , genç yenilikçi gelişimci bir yaklaşımla kaliteli hizmet, azami güvenli ve elbette ki bizleri tercih eden sizlerin memnuniyetini ön plana alarak , ortak amaçta birleşen ve kendisi ile birlikte güzel günlere yürüyen müşteriler yaratmaktır.

Hakkımızda